جدیدترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام به همراه آموزش

جدیدترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام به همراه آموزش

جدید ترین ربات افزایش فالوور

بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام

 

برای اولین بار در  میان سایت های ایرانی ربات همه کاره اینستاگرام

 

جدیدترین جدید ترین ربات افزایش فالوور بهارین ربات افزایش فالوور اینستاگرام برای اولین بار در میان سایت های ایرانی ربات همه کاره اینستاگرام

توسط این ربات قادر خواهید بود که برای پیج اینستاگرام خود علاوه بر فالوور و لایک , کامنت ایرانی هم دریافت کنید . این یک محصول جدید است و آموزش استفاده از آن به صورت اختصاصی توسط  ما برای شما عزیزان تهیه شده است .

برخی از ویژگی های  :

  1. دریافت روزانه بیش از  ۲۰۰۰ فالوور ایرانی بدون افزایش فالوینگ
  2. دریافت لایک ایرانی روزانه تا ۵۰۰۰ لایک
  3. دریافت کامنت فارسی برای عکس ها روزانه تا سقف ۵۰۰ کامنت
  4. ارسال فالوور برای دیگران ( بدون نیاز به پسورد )
  5. ارسال لایک برای دیگران  ( بدون نیاز به پسورد )
  6. ارسال کامنت برای دیگران (بدون نیاز به پسورد )
  7. افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام (new)

ویژگی های دیگر این ربات :

۱-لایک کردن عکس های دیگران

شما میتوانید انتخاب کنید که برنامه به صورت خودکار پست هایی که از طرف فالوور ها ارسال میشود و یا پست هایی با هشتگِ مورد نظر شما را لایک کند. مثلا میتواید انتخاب کنید که همه پست های مربوط به هشتگ #مدل , #ایران  #فروشگاه و ….  را به صورت خودکار لایک کند.

 

۲- ارسال کامنت برای عکس ها یا ویدیو ها

این برنامه قابلیت کامنت گذاشتن خودکار برای پست های فالوور های پیج و یا پست هایی با هشتگ مورد نظر شما را دارد . یکی از بهترین راه های شناخته شدن پیح و یا تبلیغ محصول ارسال کامنت زیر عکس ها میباشد . شما میتوانید لیستی از کامنت های مورد نظر خود را در برنامه وارد کنید که به صورت دلخواه به ترتیب زیر پست ها ارسال شود .  برای مثال میتوانید انتخاب کنید که روی همه عکس هایی که  هشتگ #فروش_لباس  خورده اند  کامنت ارسال شود .

 

۳-فالو کردن خودکار

از این طریق میتوایند افرادی را که از هشتگ مورد نظر شما استفاده کرده اند را فالو کنید . یا میتوانید انتخاب کنید که برنامه فالوور های یه پیج دیگر را به صورت خودکار فالو کند . برای مثال میتوانید انتخاب کنید همه کسانی که از هشتگ #مدل  استفاده کرده اند  فالو شوند .

 

۴-آنفالو کردن

به صورت خودکار میتوانید همه کسانی که فالو کرده اید را آنفالو کنید .و یا کسانی که به شما فالو بک ندادند .

 

۵-تهیه لیست از فالوور هایتان و یا فالوور های  مربوط به هشتگ دلخواه  و یا هر پیجی که مایل هستید از فالوور هایش لیست تهیه کنید . مثلا میتوانید  لیستی از فالور های یک پیج تهیه کنید و یا همه کسانی که از هشتگ  #زندگی  استفاده کرده اند برای شما لیست شوند  به راحتی برنامه این کار را انجام مید .

۱۲,۰۰۰ تومان – خرید